O firmie - VillaVärme


VillaVärme jest firmą specjalizującą się w instalacjach systemów z pompami ciepła.

Wiedza o systemach z pompami ciepła zdobywana od 2004 roku, poparta licznymi szkoleniami i praktyką zaowocowała wieloma zadowolonymi klientami.

 

VillaVärme jest posiadaczem CERTYFIKATU BEZPIECZNEGO INSTALATORA potwierdzającego uznanie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Niniejszy certyfikat ustanawia ubezpieczenie na kwotę 100 000 tys. złotych dla produktów QIK i usług montażu tych produktów w Towarzystwie Ubezpieczeń ALLIANZ Polska SA.


VillaVärme zapewnia:

-          profesjonalne doradztwo - optymalny dobór systemu zgodnie z Państwa wymaganiami, oparty na obliczeniu zapotrzebowania na ciepło i racjonalnych argumentach. Ponadto chętnie i w przystępny sposób wyjaśnimy Państwu co, jak i po co będzie działać.

-          kompleksowość i solidność instalacji - czyli nie tylko pompa ciepła, ale też ogrzewanie, instalacja wodna, kanalizacyjna. Firma jest nie tylko wykonawcą systemu, ale też gwarantem jego prawidłowej pracy.

-          odpowiedzialność - obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna - nawet najlepsze urządzenia czasami mogą odmówić posłuszeństwa, i potrafi się to zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie (kto chciałby zostać bez ogrzewania i ciepłej wody w święta?). W przypadku awarii lub nieprawidłowego działania systemu jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. My zainstalowaliśmy, my jesteśmy za to odpowiedzialni.